4-1.2020, przez…

… ten ruch na starych postach zauwazyłam, że import nie powiódł sie w 100% zdjęcia odwołują się do starych ścieżek. Zaczęłam trochę poprawiać. Styczeń 2011 ogarnięty i luty chyba też.

Nowa wersja wordpressa znacząco utrudnia zarządzanie postami. Możesz sobie wyszukać w adminie tylko po nazwie, żadnych filtrów na zakres dat, typ posta. Dlatego to porządkowanie tak żmudnie idzie. Szło by szybciej, gdyby ktoś w WordPressie pomyślał o tych, którzy mają na koncie 10 lat blogowania i 1100 postów.

Za chwilę jadę do lekarza umówiłam się na przegląd od stóp do głów w ramach 2020 rokiem dbania o siebie. Szczęsliwie w nowej pracy mam świetne ubezpieczenie medyczne, więc moge poszaleć.

Co u Was? Jakie plany na długi weekend?

PS. Chyba kupię dziś telewizor, z naciskiem na chyba. Wróciłam go grania w Elders Scroll Online, no i nie brdzo da się jednoczesnie grać i oglądać.

10 myśli na temat “4-1.2020, przez…

Dodaj własny

  1. Teraz jest lepiej, ale mi chodziło raczej o to, że ludzie nigdy nie zjeżdżają kursorem aż na sam dół strony, żeby poszukać archiwum. Wejdą do starych notek, jak im wpadną w oczy:-) Ale teraz rzeczywiście jest bardziej czytelne. Ja zajrzę:) Zwłaszcza bardzo lubię czytać u kogoś pierwszy wpis. To przecież historia i w jakimś sensie wytłumaczenie tego, że w ogóle zaczął blogować.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: