30-12.2019, w pracy.

Jako świeżynka na okresie próbnym codziennie mykam do pracy. nie ma co robić, ani z kim. Jednak pozory muszą być zachowane. Dziwaczna sytuacja. Jeden z dużych minusów nie pracowania u siebie.

Święta minęły spokojnie, niezwykle spokojnie. Pół wigilii graliśmy w Pursuit Trivia. Bez planszy, tylko odpowiadaliśmy na pytania, wybierając pytanie z karty od 1 do 6. Śmiechu było bez liku. 9 osób, 3 pokolenia zaśmiewające się do łez. W tym roku byłam grzeczna, zostałam na całe dwa dni, wróciłam do domu dopiero w drugie święto rano.

Mimo, że kocham podróże, to kocham również być w domu. Ten moment, kiedy przyjeżdżasz, rzucasz torby na środek, idziesz wziąć prysznic a homepod zapodaje ulubioną muzyczkę. Bezcenny.

Jakie plany na sylwestra? No cóż jutro na 4h muszę pojawić się w pracy. A potem zamknę się w domu, wyłączę telefon i pójdę spać.

A i byłam wczoraj na Gwiezdnych Wojnach. Podobało mi się ;).

9 myśli na temat “30-12.2019, w pracy.

Dodaj własny

  1. Sylwester na białej sali wygląda niebanalnie, zatem to powód do dumy, gdy wszyscy żłopią te szampany i popijają piwskiem.
    W Nowym Roku bądź szczęśliwa!

    Polubienie

  2. Z poprzednich dwóch części Star Wars widziałem tylko fragmenty. Żeby iść do kina na najnowszą nawet nie myślałem. Chyba już całkiem wyrosłem z tego uniwersum.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: