5-11.2019, sezon.

Poszukiwania pracy został zamknięty. Wybrałam dziś ofertę. W każdej z prowadzonych rekrutacji prosiłam o tę samą kwotę, jednak mówiłam również, że dużo bardziej ważne są wyzwania, używanie języka angielskiego i podróżowanie, które zwalcza monotonię siedzenia za biurkiem.

Tutaj dostanę to wszystko. Jestem dobrej myśli. A jeśli się nie uda, no cóż świat jest wielki. Jak widać po przygodach tego roku znalezienie pracy zajmuje 2 do 3 tygodni, mimo iż rozmawiamy o wynagrodzeniu powyżej 10 tys. PLN.

Wyzwanie na 2020 – zostać tutaj na dłużej, zaprzyjaźnić się, znaleźć swoje miejsce.

16 comments

  1. Hej 🙂 Trafiłam do Ciebie od Olitorii ( i trochę dzięki temu, że polubiłaś mój wpis). Widzę, że kilka doświadczeń mamy zbieżnych – choćby zmiana pracy i przeprowadzka w ostatnim czasie. Gratuluję znalezienia nowej pracy – oby spełniło się to wszystko, o czym piszesz. 🙂

    Polubienie

  2. Mogę z ciekawości zapytać czym się zajmujesz? Bo urzekła mnie ta łatwość w osadzie, ze znalezienie pracy za 10 tys jest bułka z masłem. Ja od wielu miesięcy tkwię na stanowisku poniżej swoich umiejętności za jedna trzecia tej sumy i mimo starań nie jestem w stanie zdobyć lepszej pracy. Może zdradzisz swój sekret? Bo to chyba nie jest takie proste. Może po prostu wykonujesz zawid w którym takie zarobki są standardem i jest na niego duze zapotrzebowanie? W każdym razie pisanie, ze znalezienie pracy zajmuje 2-3 tygodni jest dużym uproszczeniem.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s