dla zabicia…

To kill time, I let myself be absorbed in homework. I started cleaning clothes in the closet yesterday. For a moment, a long moment, I had the impression that I was making a bigger mess instead of order. However, today you can see something.

I’m ironing shirts, shirts, sweaters, I put it neatly. In two days, there will be chaos anyway.

Today I was hoping for nice sunny weather and going outdoors with a new toy. For now, it is grey. Maybe later it will clear up.

I feel so lonely. No, not alone. Lonely.


Dla zabicia czasu dałam sie pochłonąć domowym obowiązkom. Zaczełam już wczoraj sprzątać w szafie z ciuchami. Przez moment, dłuższy moment, miałam wrażenie, że robię większy bałagan zamiast porządek. Jednak dziś już coś widać.

Prasuję koszulki, koszule, sweterki, układam równiutko. Za dwa dni i tak będzie chaos.

Miałam dziś nadzieję na ładną słoneczną pogodę i wyjście w plener z nową zabawką. Póki co jest szaroburo. Może później się przejaśni.

Czuję się taka samotna. Nie, nie sama. Samotna.

8 myśli na temat “dla zabicia…

Dodaj własny

  1. U mnie nie dość, że ponuro, to jeszcze wieje i nawet nieźle luneło. Ale tutaj jest kraina deszczowców. Porządek w szafie przez dwa dni? A może być dłużej? Myślałam że to norma. Tylko przez ten ustawiczny bałagan, który się robi SAM(!!!) niekiedy odkrywam ciuchy o których istnieniu zapomnialam. Czasem już kompletnie niemodne.

    Polubienie

  2. Jak mam być szczera to jestem bałaganiarą i właśnie dlatego raz na jakiś czas przewalam po szafkach i zakamarkach – bo inaczej zginęłabym we własnym burdelarstwie . Później jestem z siebie dumna że mam tak poskładane 🙂 …. całe dwa dni (łącznie z dzisiejszym)

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: