Tuesday, 18.12.2018

Życie to dziwna maszynka. A świat jest mały. Mijamy ludzi przypadkiem, przy okazji, mimochodem. Któregoś dnia siedzimy przy jednym stoliku, popijamy kawę, poznajemy się bilżej. Przypadkiem. Tylko ten jeden raz. I idziemy dalej. Do swoich spraw, do swojego życia.

Wczoraj usłyszałam mądre zdanie. Nie do końca je pamiętam. Mniej więcej szło tak: ” w miłości nie trzeba być bogatym, inteligentnym, kreatywnym. W miłości wystarczy być.”


Life is a strange machine. And the world is small. We pass people by accident, by the way, despite the walk. One day we sit at one table, drink coffee, get to know each other more. Accident. Only this one time. And we go further. For our affairs, for our life.

I heard a wise sentence yesterday. I do not quite remember them. More or less, „you do not have to be rich, intelligent, creative in love, it’s enough to be in love.”

11 myśli na temat “Tuesday, 18.12.2018

Dodaj własny

      1. Namietnosc z czasem wygasa, intymnosc tez. Namietnosc mozna znalezc i u boku kochanka, a nie trzeba go kochac. Zaangazowanie- jak najbardziej, ale czy to nie takie polaczenie czasu i obecnosci wlasnie? 🙂

        Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: