Wednesday, 28.11.2018

W ubiegłym tygodniu zrezygnowałam ze studiów w Warszawie, te wyjazdy mnie wykańczały jednak przeważył fakt, że magister z psychologii tylko po 2 stopniu nie da mi uprawnienia do wykonywania zawodu.

A zatem jeszcze raz, tym razem w Poznaniu, w 3,5 letnim trybie. Jeśli się uda od lutego, jeśli nie od października.


Last week, I gave up my studies in Warsaw, these trips made me exhausted. However, the fact that the MA in psychology only after the second degree will not give me permission to practice is outweighed.

So, once again, this time in Poznań, in 3.5 years mode. If it works from February, if not from October.

18 myśli na temat “Wednesday, 28.11.2018

Dodaj własny

 1. Oby tym razem Twój trud nie poszedł na marne. Dobrze, że podjęłaś decyzję, żeby nie tracić czasu i nie inwestować w coś, co nie umożliwi Ci osiągnięcia tego, czego pragniesz. Powodzenia w Poznaniu :).

  Polubienie

 2. Lubię Cię, a sam jestem z wyksztalcenia navigatorem morskim ze zbednymi tytulami mgr i inź., ale jesli ktoś bez wyksztalcenia kierunkowego krzyczalby że płynę na mieliznę to mimo wszystko wziąlbym to pod uwagę.
  Zas jesli chodzi o pracę nad tym co mi w życiu przeszkadza to nie boje sie jej. Więcej, cieźko pracuję ale mam do pomocy kogos dla kogo jestem czlowiekiem a nie numerkiem na rachunku dla nfz. I tylko czy aż tyle! Po kilku latach sluchania że nikt za mnie nie pokocha samego siebie i innych podobnych ktetyństw pod tytułem „asertywnosc dobra nawet na brak mózgu!”

  Polubienie

   1. masz świadomość, że psycholog to nie niańka, ani opiekunka, ani matka – ma do zrobienia robotę i raczej rzadko jest to trzymanie za rękę.

    Polubienie

   2. Tak wiem i 45 min i bron Boże ani srkundy więcej. Poznalem przynajmniej kilkudziesiecou terapeutow, odxtych co patrA w sufit i dłubia w nosie, przez tych ktorzu pytaja wlasnie o to o czym dyskusjaxbyla 3 minuty temu, rownieź poprzez tych ktorzy na każde pytanie odpowiadaja inteligentnie „a czemu pan o to pyta” – nawet jak pytam czy moge isc sie wysikać, do tych ktorym pokazanie i posiadanie empatiii wcale nie przeszkadza prowadzic pacjenta tak że jemu to rzeczywiscie pomaga.
    No ale może oczekuje zbyt wiele gdy ktos przez kolejne 10 tygodni za każdym razem spóźnia się o 15 minut, za to kończy planowo!

    Polubienie

   3. jeśli szukają terapeuty którego lubisz i który zrobi dla ciebie to co ci się wydaje ton ale szanse na zmianę stanu rzeczy. Zmiana wymaga wysiłku i dyskomfortu.

    Polubienie

   4. Moja droga przyszła terapeutko, jesli nie zrozumiesz że terapia to nie tylko klasyfikacja na podstawie warpliwych narzedzi, ale przede wszystkim zrozumienie pacjenta to nie wróżę sukcesow. Najprosciej mowic że się nie da☺

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: