Friday, 16.11.2018.

Jak radzicie sobie z nowym edytorem w wordpressie?
Ja średnio. Może nie jestem aż tak bystra jak sądziłam, że jestem. Zaczynam dziś w pracy drążenie dziury w brzuchu o uruchomienie nowego projektu, który masz szansę znacznie wpłynąć na zmiejszenie chaosu. Trzymajcie kciuki. Muszę wywalczyć conajmniej dwie osoby do zespołu. I to nie te, których nikt nie chce, tylko dwie z tych bystrzejszych.


How do you deal with the new editor in WordPress?
Me on average. Maybe I’m not as smart as I thought I was. Today I start working on drilling a hole in the boss stomach to launch a new project, which you have the chance to significantly reduce the chaos. Keep fingers crossed. I have to fight at least two people to the team. And not those that nobody wants, just two of the smarter ones.

24 comments

 1. Dopóki się da będę korzystał ze starego. A później się pewnie okaże, ze mój komputer (a raczej system operacyjny, Vista) nie daje rady zmodernizowanemu WordPressowi i trzeba będzie zmienić platformę blogową.

  Polubienie

 2. Chcąc napisać dowcip o pingwinie w nowej edycji nie potrafiłam zapisać tych trzech linii. Przełączyłam edytor na stary i chyba już tego nie zmienię. Ta edycja może się sprawdzi w innych opcjach stron jakie oferuje wordpress.

  Polubienie

  • kilka miesięcy pozwolił mi wybrać, czy chcę starszy czy nowszy – przedwczoraj jednak włączyło mi się juz bez możliwości zmiany na poprzednią wersję – myślę, że będą już teraz sukcesywnie przełączać użytkowników – to kosztowne jest, utrzymywanie kilku wersji

   Polubione przez 1 osoba

 3. A jest coś nowego? Nie używam edytora, nawet nie wiem jak. Widocznie nie należę do tych bystrzejszych. Zreszta jak chcesz znaleźć aż dwie takie osoby w pracy to musisz pracować o ogromnej firmie😂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s