Zakupiłam…/ I bought…

… sobie aplikację z jogą. Trzeci dzień dzielnie ćwiczę razem z trenerką. Wczoraj wieczorem zakwasy zaczęły mnie tak boleć, że chyba wezmę jakiegoś procha. 15 minut dziennie, ciekawe ile wytrzymam. Cel jest szczytny: płaski brzuch. Zawsze o takim marzyłam.

Appka nazywa się yoga-go. Fajnie przygotowane filmiki i plan treningowy. Fajnie, ponieważ trenerka istruuje również co do oddechu. Wdech wydech itd… ja jako rasowa blondynka często mam z tym problem. Jak nikt mi nie podpowiada zapominam oddychać ;). Ostatni raz próbowałam podejść do tematu w 2012 roku z 6 weidera o czym pisałam Wam tutaj. Wytrzymałam wtedy 12 dni.

A co u Was poza jesienią?


…. a yoga app. I practice the third day together with the trainer. Yesterday evening sores started to hurt so much that I think I would take some pills. 15 minutes a day, I wonder how much I can withstand. The goal is noble: a flat stomach. I’ve always dreamed about that.

App is called yoga-go. Nice prepared videos and training plan. Nice, because the trainer also creates breath. Inhale, exhale, etc. … as a racial blonde, I often have a problem with it. If nobody tells me I forget to breathe ;). Last time I tried to approach the topic in 2012 from the 6th weider about what I wrote to you here. I stayed then for 12 days.

And what about you except in the fall?

17 myśli na temat “Zakupiłam…/ I bought…

Dodaj własny

 1. Ja postawiłam na chodzenie, trochę siłą rzeczy, bo z mojej wsi wszędzie tak blisko i tak daleko zarazem :-\ O jodze nie pomyślałam na chudnięcie, ale skoro 1 trening to 15 min to tyle bym znalazła czasu 😉 Może spróbuję. Powodzenia również 😊

  Polubienie

 2. Każda forma ruchu jest dobra. Odkąd moja znajoma się od jogi uzależniła, postanowiła ją porzucić na rzecz tańca. Puszcza muzykę i pląsa po pokoju. Ja w jej wykonaniu oglądałam niby- Jezioro Łabędzie. Do tej pory jestem pod wrażeniem.
  Serdecznie pozdrawiam

  Polubienie

 3. Myślę o jodze od kilku dni. Jak na razie tylko na YouTube sprawdzam tajniki tego sportu ;). Zaciekawiła mnie ta aplikacja! Jutro zerknę. U mnie poza jesienią za tydzień przeprowadzka. Więc będzie się działo!
  Pozdrawiam i życzę powodzenia w modelowaniu brzucha! 😉

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: