***

My tu gadu-gadu a ja wczoraj byłam na kawie.
Inżynier, lat 50, rozwiedziony od trzech lat, dwóch dorosłych synów. Zainteresowania: psychologia?!

Posiedziałam dwie godziny. Słuchając o pracy, jego pracy, przez godzinę. A później wywodu na temat zmiksowanej psychologii, parapsychologi, filozofii i fizyki kwantowej.

W sumie spodobał mi się, przy takich racjonalnych czuję się bezpiecznie. Wiem, że nie będzie gadek o uczuciach, a to przecież moja pięta achillesowa.

Dam mu jeszcze jedną szansę. Jeśli na drugim spotkaniu nie będzie chciał mnie poznać, a to wczorajsze nie było objawem zestresowania, to wtedy zrezygnuję.

PS. ma jedną ogromną wadę – ma tak samo na imię jak były mąż.


We are here chat-chat and I was on coffee yesterday.
Engineer, 50, divorced for three years, two adult sons. Interests: psychology?!

I sat for two hours. Listening to work, his work, for an hour. And later on the subject of mixed psychology, parapsychology, philosophy and quantum physics.

In total, I liked it, I feel safe with such rational ones. I know that there will be no talk about feelings, and this is my Achilles heel.

I’ll give him another chance. If he does not want to meet me at the second meeting, and yesterday was not a symptom of stress, then I will quit.

PS. has one huge disadvantage – it has the same name as a former husband.

Photo by Rakicevic Nenad on Pexels.com

21 myśli na temat “***

Dodaj własny

 1. Zagadnęłam pana stojącego przy motorze. Wymieniliśmy nr telefonu w sprawie motoru. Potem zaczęły się telefony i pisanie, że może by tu, żę może by tam… i końca nie było. Kiedy zaprotestowałam, to stwierdził, że źle go zrozumiałam. Napisałam, że moje serce jest zajęte i nie ma szans go skraść. Znów zaprotestował, że źle go zrozumiałam… już mi się więcej nie chce Go rozumieć.
  Życie.
  Umów się kilka razy 🙂

  Polubione przez 1 osoba

 2. Mam nadzieję, że równie ochoczo będzie słuchał tego, co Ty masz do powiedzenia i że nie będą to z jego strony miniwykłady z różnych dziedzin ;). W sumie ktoś racjonalny i wyważony by Ci się przydał, i do tego inżynier – całkiem nieźle :). Mam nadzieję, że kolejne spotkanie utwierdzi Cię w tym pozytywnym pierwszym wrażeniu :).
  Wiesz, nie chcę się wydać nietaktowna, wiem, że kobiety nie pyta się o wiek, ale jeśli nie poczujesz się urażona tym pytaniem, to powiedz mi, w jakim Ty jesteś wieku? Bo wiek tego pana nieco mnie zaskoczył, nie ukrywam…

  Polubienie

 3. Z tym imieniem to rozumiem traumę, ja ostatnio spławiłam typa z tego powodu 😉 (no NIE TYLKO z tego, ale to był ostateczny powód dla którego nawet się w końcu z nim nie umówiłam 😛 ) Ale prawda jest taka, że jak pokonasz w sobie pierwszy opór, to odczarujesz to imię, i będzie git. 🙂
  Też nie wierzę w pierwsze wrażenia. I jakoś tak polubiłam tego Twojego inżyniera- będę mu kibicować w walce o Twoje względy! 😉

  Polubione przez 1 osoba

 4. Na tym zdjęciu są dwie kobiety chyba 😉
  To nie wada, przynajmniej w nocy się nie myli… 😉
  O dawaniu szans się nie wypowiem. Nie czuję się… Zabrakło mi słowa… Niech będzie, że kompetentny.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: