Projekt…

Projekt „portale randkowe” nie wypali.

Jestem tego prawie pewna (prawie, bo nadzieja się uparcie tli).
Z jednej niezwykle ważnej przyczyny. Ja do niego/nich nie piszę, czekam aż on/oni napiszą. A on/oni robią dokładnie to samo tylko w przeciwną stronę.

Impas.

Pozostaje pracować więcej, wracać do domu później, nie karmić się złudną nadzieją, że tam gdzieś jest ktoś… kto… chciałby taką mnie.


The project „dating sites” will not work.

I’m almost sure (almost, because hope is stubbornly smouldering).
One extremely important reason. I do not write to him, wait until he/they write. And he/they do exactly the same in the opposite direction.

Deadlock.

It remains to work more, come home later, do not feed on the illusory hope that there is someone somewhere … who … would like me like me.

Photo by freestocks.org on Pexels.com

39 myśli na temat “Projekt…

Dodaj własny

 1. Po cichu, po wielkiemu cichu rób swoje, o efektach melduj, lub nie – działania pozorowane zarzuć – lub nie, jeśli gierki wciąż Cię bawią… pisała Ciocia Dobra Rada – wszystko wiem lepiej – nawet, jeśli w życiu nie byłam w zbliżonej sytuacji ;)))
  PS Trzymam kciuki.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Do odważnych świat należy, choć siłą też nikogo się do niczego nie zmusi. Ja kiedyś (czasem 😉 ) startowałam pierwsza, ale kiedy nie zauważyłam zainteresowania z drugiej strony, odkochiwałam się w mgnieniu oka!
  Powodzenia!

  Polubione przez 1 osoba

 3. Ej, no przystopuj trochę, nie poddawaj się tak szybko… Nie ma co od razu tracić nadziei, z całą pewnością gdzieś ktoś na Ciebie czeka, musicie się jedynie odnaleźć :). A w dzisiejszych czasach nie należy to do najłatwiejszego zadania. Ale jestem przekonana, że po wykazaniu się odrobiną dobrych chęci i jakimś małym wyjściem z inicjatywą wszystko może się zdarzyć :). Odważ się wysłać wiadomość do kogoś, kto wydaje Ci się interesujący, przecież niczym nie ryzykujesz, a ile możesz zyskać! A poza tym istnieje jeszcze świat realny :).

  Polubione przez 1 osoba

   1. To może konkretnie napisz: „Dzień dobry, jestem Eulalia, chciałabym Cię poznać”?? 😉 (Żebyśmy miały jasność, nigdy nie byłam jeszcze na żadnym portalu randkowym, no ale jako prawdziwy Polak, z INTERNETU 😉 znam się przecież na wszystkim, więc z radością się wypowiadam! 😀 )

    Polubione przez 1 osoba

   2. Może z niewłaściwymi osobami? Ciężko mi doradzić, ale w sumie w każdej sferze, na której nam zależy, jedyne co możemy zrobić, to po prostu się nie poddawać. Jak komunałowato by to nie brzmiało… A ponoć trzeba parę żab zaliczyć, zanim się trafi na Księcia… 😉

    Polubione przez 1 osoba

   3. łatwiej żółwia do wyjścia ze skorupy przekonać, niż depresyjną intorwertyczkę do wejścia w relacje…

    ps. ex-hub mnie rozpieścił, on mnie znalazł i przekownywał tak długo, że to dobry pomysł, że uwierzyłam… gdzie ja znajdę takiego drugiego nainwego? 😛

    Polubione przez 1 osoba

   4. Ale to może Ty wcale nie chcesz wchodzić w relację? Nic na siłę, wydaje mi się… I to nie jest kwestia czyjejś „naiwności”- jeżeli ktoś Cię pozna i uzna za wartą uwagi, to poczeka, będzie próbował do Ciebie dotrzeć i Cię przekonać. Ale jeśli sama nie jesteś przekonana, czy chcesz wchodzić w relację, to chyba portale randkowe nie do końca muszą być dla Ciebie. Bo to są raczej narzędzia dla ludzi, którzy wiedzą, że szukają, są przygotowani na potencjalne fakapy po drodze, a jednocześnie nie mają dużego ciśnienia- raczej traktują to jak zabawę. Tak mi się wydaje…

    Polubienie

 4. Gdyby nie studia i mieszkanie w akademiku, to nie znalazłbym chyba sobie ukochanej. Pierwszej. Gdyby nie praca nad książką i całodzienne nasiadówki w bibliotekach i archiwach, to nie znalazłbym chyba sobie ukochanej. Drugiej. Noo chyba, żeby Wielki Mzimu zdecydował inaczej i pokazał mi ukochane w całkiem innych okolicznościach przyrody… Nie trać nadziei, Perły trafiają się nawet w błocie.

  Polubione przez 3 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: