Ha, ha… / Ha, ha…

I jeszcze się stare mieszkanie wynajęło do końca 2019 dla automotive. Super. problemy -2. Tata zdrowy, mieszkanie wynajęte. Wszechświecie jeszcze rycerz na białym koniu, proooooooszę. Czy to już za dużo? Co myślicie?


And the old apartment has been rented until the end of 2019 for automotive. Cool. problems -2. Healthy dad and rented flat. Universe yet a knight on a white horse, pleeeease. Is this too much? What do you think?

38 myśli na temat “Ha, ha… / Ha, ha…

Dodaj własny

 1. Już wiem po co Ci rycerz, nie masz komu prać gaci i nie masz po kim sprzątać skarpetek, nie mówiąc o prasowaniu koszul i obiadkach.

  Polubienie

 2. Jesteś najlepszym zobrazowaniem przysłowia „daj palec, a weźmie całą rękę” ;). Nawet nie chodzi o to, że to już za dużo, ale pewnie nawet jeśli się zdarzy, to nie aż tak idealnie. Pilnuj się, żebyś czekając na rycerza na białym koniu / księcia z bajki nie przegapiła kogoś, kogo masz tuż obok, ale na kogo nie zwracasz uwagi :).

  Polubione przez 1 osoba

  1. A kto tu mówi od razu o romansowaniu w pracy? Rzecz jasna rozumiem i popieram, że nie chcesz się wikłać w nic zagmatwanego i wchodzić z butami w czyjeś życie, ale… dookoła są jeszcze inni ludzie :). Może to będzie jakiś sąsiad, nieznajomy z autobusu czy sklepu… Możliwości jest naprawdę sporo :).

   Polubienie

   1. Nie. Pisałem, że internety mojego wizerunku nie znają i nie lubią. Z wzajemnością.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: