Ostatnie… / Last…

… przygotowania, dokumenty do indyjskiej wizy, z paszportu spogląda na mnie kruczoczarna obca kobieta, wypada karta pokładowa FRA-BOG.

Do wylotu pozostało 9 dni 22 godz. 39 min.

Suka Nadzieja nie odpuszcza, kąsa boleśnie.


… preparations, documents for the Indian visa, a black-raven foreign woman looks at me from the passport, FRA-BOG boarding card falls out.

9 days 22 hours left to the departure. 39 min.

Bitch Hope does not let go, bites painfully.

19 comments

 1. Nigdy więcej Indii. Naciągacze jak szarańcza. Biała kobieta narażona na molestowanie w miejscu publicznym. Wrzeszczeć i lać w pysk, a przechodnie pomogą. Zapytana przez Hindusa czy jesteś sama odpowiadaj, że z mężem, dla własnego bezpieczeństwa. W ogóle podróż solo nie jest bezpieczna dla białej kobiety. W pociągu wskazane jest trzymanie się jakieś rodziny z dziećmi, albo białych turystów. Ech… ale te widoki, te kolory, kolonialna architektura, żeby jeszcze ruch uliczny nie był walką o życie. Z drugiej strony, nic nie zastąpi własnego doświadczenia.

  Polubienie

 2. Jeśli wszystko masz umówione, dogadane, to będzie dobrze!!:)) A my tu czekamy na zdjęcia, bo to zupełnie inny kraj, a takie inności mnie bardzo ciekawią. Poza tym będziesz mogła zajrzeć od kuchni, nie tak jak zwykli turyści. Tego Ci zazdroszczę:))

  Polubienie

 3. Za 9 dni znaleźć się w zupełnie innym świecie… Podziwiam za odwagę :). Właściwie jak to się stało, że akurat Indie Cię tak pociągają, że w miarę możliwości chcesz tam zostać na dłużej?
  Już teraz życzę szerokiej drogi i bezpiecznego lotu :).

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s