Jakie to… / How…

… zdumiewające, pomyślałam wrzucjąc ciuchy do pralki. Przepłacamy za 750 programów, które ona ma wbudowane i jeszcze kilka innych wodotrysków, a później używamy tylko jednego najprostszego, 30-minutowego programu.
Podobnie jest z piekarnikiem albo ekspresem do kawy.
Też tak macie?


… amazing, I thought, throwing clothes into the washing machine. We pay for 750 programs, which it has built-in and a few other fountains, and then we use only one simplest, 30-minute program.
The same applies to an oven or coffee machine.
You have it too?

22 myśli na temat “Jakie to… / How…

Dodaj własny

 1. Też mi się tak wydawało – a potem wprowadził się mąż i on używa 4 programów w ekspresie i 5 w pralce… wiedziałaś, że masz program do prania butów w pralce? No ja na ten przykład nie, utknęłam na programie do bielizny… 30 minutowym właśnie… a pranie czekające w pralce przez tydzień na wywieszenie – to raczej domena Francuzek niż Polek, wracaj z tego Zachodu do grzecznej roli 😉 Tylko nie przesadź, bo zaczniesz prasować męskie koszule, niby Ukrainka, a to też niezdrowe 😉

  Polubienie

 2. Jak tylko dorosłem i sam zacząłem kupować dla siebie sprzęty domowe odkryłem tę zasadę. Szybciutko też wpadłem na pomysł by kupować urządzenia proste, najprostsze z możliwych. Jak na razie się sprawdza – psują się dość rzadko i wiele z nich naprawiam sam, albo wzywam kowala.

  Polubienie

   1. Coś w ten deseń. Aparat fotograficzny z 1987 roku w serwisie jeszcze nigdy nie był, narowów żadnych nie czynił. Młynek do kawy odmówił współpracy po dziesięciu latach, bo mu się żarna do cna wytarły. Kuchenka pierwszy i jedyny raz naprawiana była po 15 latach użytkowania. Radziecki (sic!) odkurzacz wymieniliśmy na nowy dopiero dwa lata temu. Do pralek mamy jedynie pecha – jedna zepsuła się na amen po 5 latach pracy, a następna trafiła do remontu po dwóch latach. Szukam zatem takiego modelu, który byłby automatyczny, ale możliwie prosty, może być nawet prostacki, byle trwał w pracy zdecydowanie dłużej niż 2 lata.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: