11-09.2018, jutrzejsza…

…wizyta u pani hematolog zdecyduje o kilku rzeczach. Przede wszystkim o tym, czy po raz kolejny będę musiała odłożyć swoje życie na później. W tym studia, ucieczka do Indii, pracę, romanse. Jeśli okaże się, że kontynuujemy fazę drugą chłoniaka OUN i to w sposób, którego obawiam się najmocniej, to Ojciec będzie potrzebował mnie bardziej. Ja będę potrzebowała jego bardziej. Niepewność jest taka… jakby to ująć… niepewna.


…visit to Father’s haematologist will decide on a few things. First of all, whether I will have to postpone my life for later. Including studies, escape to India, work, romance. If it turns out that we are continuing the phase of the next lymphoma of the CNS and in a way that I am afraid of the worst, then the Father will need me more. I will need him more. Uncertainty is like … how to say it … uncertain.

Photo by Amornthep Srina on Pexels.com

17 myśli na temat “11-09.2018, jutrzejsza…

Dodaj własny

  1. Życzę Tobie i Twojemu tacie, żeby wyniki były dobre, i żebyście oboje mogli normalnie funkcjonować i zrealizować to, co sobie zaplanowaliście. Bezwzględność niektórych chorób mnie przeraża i przytłacza…

    Polubienie

  2. Córka mojej koleżanki choruje już kilkanaście lat. Zdążyła skończyć studia, poszła do pracy i wyszła za mąż. Jest pogodna i pełna nadziei, choć choroba co jakiś czas atakuje.
    Niech będzie jak najlepiej.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: