Przekora…

… zapominania polega za tym, że jeśli powiesz sobie „zapominam”, to pamietasz o tym, o czym masz zapominać. Lubię się umartwiać chyba. Niespecjalnie. Nadzieja umiera ostatnia, a moja niestety żywotna bestia.

Wparowałm dziś do firmy w mini, takim mini, mini… co tam, pierwszy dzień po urlopie ma swoje prawa. Powinni płacić za ten dzień x3. Mało, że uzbierało się trochę przez ten tydzień, to jeszcze głód odfajkowywania zadań zrobiły swoje.

Kocham kiedy jest dużo do zrobienia, lepiej mi się pracuje pod presją czasu. Lepiej się organizuję. A Wy też tak macie? Nawet udało mi się do szefa umówić, heh. Nie mógł odmówić, kiedy na hangaucie z samego rana dostał „Hej najlepszy szefie po tej stronie globu, znajdziesz dla mnie pięć minut?”. Już się przyzwyczaił, na początku kiepsko znosił nieformalny styl konwersacji.

Wspópracownicy masowo zaczeli poszukiwanie randki dla mnie, zresztą bracia nie lepsi. Widać po mnie, że tęsknię za drugim człowiekiem? Czy widzą, że zapominanie nieskuteczne? Nieważne. Będzie co ma być.

Wyjazd do Indii się krystalizuje. Tym żyję. Chcę wyjechać 24 września, jutro mają mi zatwierdzić agendę, zaraz po tym rezerwuję bilety. W dodatku pozwolili mi zabrać kolegę z pracy, uff. Niby odważne ze mnie babsko, jednak trochę cykora miałam.

Nie mogę się doczekać… i wyjazdu, i jutrzejszej randki, i potencjalnych randek, i reszty swojego życia ;). Jest dobrze.

3 myśli na temat “Przekora…

Dodaj własny

  1. Jesteś niesamowita. Szef to ma z Tobą dobrze, nie owijasz w bawełnę, nie podlizujesz się, mówisz, co myślisz. Mało w firmach jest takich ludzi. Tak trzymaj. W Indiach też nie będzie lekko, hałas i kłopoty żołądkowe. Weź xifaxan, bo mężczyznom wystarczy orzechówka. Odważna i dzielna z Ciebie dziewczyna, zawsze to wiedziałam.
    Uściski zasyłam

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: