Marzę…

on

… o ucieczce do Australii. Badam w sobie, czy to dobry pomysł… Na pewno ułatwiłoby to nieodpowiadanie na wiele głupich pytań typu: Przecież nic po Was nie było widać? Tak Wam się dobrze powodzi, po co Ci ten rozwód? Ma kogoś? Ty kogoś masz?

Podczytuję od dłuższego czasu http://careerbreak.pl/, a marzenie rośnie… jak zarodek, jedna komórka, dwie i już za chwilę przez podział miliony… Cóż, nie należę do ludzi, którzy zastanawiają się długo… Niemniej z tym marzeniem poczekam, do soboty… do powrotu męża, zobaczymy do jakich wniosków dojdzie przez ten tydzień.

7 Comments Add yours

 1. brulionman says:

  mnie od Au odstrasza wiele zwierząt nieprzyjaznych człowiekowi które często zamieszkują pod domem lub w jego pobliżu niczym u nas jaskółki, mam na myśli śmiertelnie jadowite węże, pająki, aligatory, nie pamiętam ale było 7 takich “milusińskich” z powodu których wycieczka tak, życie nie 😦

 2. lewkonia says:

  Na pytanie: “Synu, dokąd chciałbyś pojechać w podróż, wiesz, taką podróż marzeń, na miesiąc, może dłużej”, B odpowiedział bez namysłu – do Australii :)))
  Uwielbiam spełniać cudze marzenia, i to spełnię. Kiedyś :)))
  Coś jest takiego w tym lądzie odległym…Może właśnie … odległość ?

 3. fotografka90 says:

  Kangur jest uroczy! Jedź i bądź szczęśliwa jeśli tego Ci trzeba 🙂
  Takie pytania padają zawsze… nie tylko w takiej sytuacji. Niestety. Zgodzę się tu z Cane, szybka i ostra odpowiedź powinna zamknąć usta tym, którym trzeba.

 4. Cane says:

  Ucieczki w takich sytuacjach potrafią wyjść na dobre, ale niestety też potrafią wyjść na coś jeszcze gorszego. A na głupie pytanie najlepsza jest szybka, krótka i ostra odpowiedź, to zamyka głupkom usta.

 5. stardust says:

  “nic po Was nie bylo widac?” Znaczy nie chodzilas posiniaczona?
  Kryste, narod jest jednak bezgranicznie glupi… uciekaj jesli tylko mozesz;) i zanim kogos uszkodzisz przy nastepnym idiotycznym pytaniu. No chyba, ze masz mocniejsze nerwy niz ja, bo ja bym juz kogos tak zalatwila, ze na pewno byloby WIDAC, ze ma tendencje do idiotyzmu:)))

 6. kokoandkiki says:

  zgadzam sie z Krzysztofem. Zycie jest jedno, chcesz jechac??? jedz. a potem mnie zapros na tydzien 😛

 7. Najważniejsze są te odpowiedzi, których udzielamy sobie sami.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s