dramaty…

on

… towarzyszą nam co dzień. Rozpaczamy nad złamanym paznokciem, poplamionym obrusem, zgubionym obcasem. Do chwili, kiedy na pytanie dlaczego dwójka z naszych przyjaciół odwołała uczestnictwo w naszych wspólnych wakacjach, pada druzgocąca odpowiedź.

Kiedy słyszysz przez telefon, że R. ma złośliwego raka  – ziemia usuwa Ci się spod nóg. Dopiero co zaczęło im się wspaniale wieść, dwójka zdrowych dzieci, rozkręcili firmę, ustatkowali się. I nagle pierdut, z całej siły, prosto między oczy i dalej miażdżąc serce. Płakać mi się chce.

Czekamy na dalsze informacje…

8 Comments Add yours

 1. violamalecka says:

  Zawsze jest nadzieja… Niedawno mój kolega z pracy, bardzo młody chłopak, wygrał kilkuletnią walkę z rakiem, choć szanse były bardzo małe.
  Kiedy usłyszałam ta piękną nowinę, płakałam z radości.

  1. eulalia87 says:

   tak, zawsze jest i mam nadzieję, że podejrzenia o złośliwości okażą się bezpodstawne…

   1. R says:

    nie “mam nadzieję” tylko “tak będzie” i już 🙂

   2. eulalia87 says:

    tak jest szefie 😉

 2. R says:

  Świat jest pełen takich dramatów i każdego dnia ocieramy się o nie. Czasem jesteśmy świadomi tych sytuacji, innym razem przechodzą koło nas bez echa… Warto jest pokazać osobom przeżywającym te trudne chwile odrobinę empatii, pamiętać o nich i wykonać telefon, odwiedzić bądź zaprosić do siebie. Pozwolić im choćby na chwilę zapomnieć o tym co ich dręczy i zrobić to tylko dla tego, że są naszymi przyjaciółmi.

 3. R says:

  Świat jest pełen takich dramatów i każdego dnia ocieramy się o nie. Czasem jesteśmy świadomi tych sytuacji, innym razem przechodzą koło nas bez echa… Warto jest pokazać osobom przeżywającym te trudne chile odrobinę empatii, pamiętać o nich i wykonać telefon, odwiedzić bądź zaprosić do siebie. Pozwolić im choćby na chwilę zapomnieć o tym co ich dręczy i zrobić to tylko dla tego, że są naszymi przyjaciółmi.

  1. eulalia87 says:

   Ona póki co jest w szpitalu robią wszystkie badania…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s